Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    Topikgazda

    válasz Essejó #270 üzenetére

    Én amit vázoltam az csak egy grill betét lenne, amit grillezésnél csak egyszerűen beteszel felülről és így könnyedén hozzá férsz, így semmit sem bolygatsz meg az uds -ben, magyarul egy egyszerű kiegészítő. Igaz nem látni ilyet de ha nem újít az ember akkor még a kereket sem fedezték volna fel :DDD Azt láttam már hogy kiégetéssel kezdik sok amcsi videón a hordó előkészítést, de szerintem az amik sok furcsaságot csinálnak :D Én max először kimosnám trisóval és utána fúrnám szabdalnám hegeszteném ha szükséges, jobban szeretek tiszta anyaggal dolgozni mint egy kormos vasat fogdosni :D amikor készen van utána égetném ki és festeném kívülről, legalább is én így csinálnám.

    tzimash
    15 centi körül van az átlagos magasság a grilleknél, de magára a palástra belülről tehetnél több magasságban tartó füleket a rácsnak. Szerintem ezt úgy is akkor fogod tudni majd pontosan amikor már üzemel, majd akkor kitapasztalod hová is kellene apróbb módosítás, ha ílyet csinálsz minden féleképpen mond el hogy milyen is benne grillezni :K

Új hozzászólás Aktív témák