Hirdetés

Aktív témák

  • Kalandor

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz dptrsk #50 üzenetére

    hisz honnan tudná valaki, hogy akivel üzletelni szeretne, jószándékú-e?
    Az értékeléseiből.

    Az is jó lenne, ha a kitiltott felhasználók adatlapján ott lenne, hogy miért lett kitiltva/felfüggesztve
    Ez soha nem lesz ott, adatvédelmi okok miatt.

    NAGY PIROS plecsnivel, hogy CSALÓ hirdetés
    Ilyet NEM lehet kiírni.

    hogy folyamatban levő jelentés alatt van, gyanús.
    Ilyet sem lehet kiírni, sehol a világon nincs ilyen kiírva senki homlokára, cégtáblájára, bárhova.

    A csaló telefonszámokat, számlaszámokat (vagy legalább egy részletet belőle), jó lenne nyilvánossá tenni, főleg a visszatérő csalók miatt.
    Ezt gondolom csak viccnek szántad.

  • dptrsk

    addikt

    válasz Kalandor #51 üzenetére

    Az értékelés módosítást én most nehezen találtam meg, szerencsére nem volt még rá szükségem, de, így hogy van rá lehetőség, ebben teljesen igazad van. (Az első pozitív benyomás után lehet, hogy a (többnyire IT) termék 1 hét után mondja be az unalmast, mert akkor van idő terhelni, próbálgatni).

    A kitiltás indokát a profilon, ha nem lehet, akkor nem lehet.

    Ha egy hirdetésről bebizonyosodik (akár több károsulttal), hogy csalás vagy (többen) jelentik, hogy csaló, akkor esetleg a vizsgálat(ellenoldal véleményéig) idejéig a hirdetés ne legyen elérhető, ne adhasson fel újat, ha csaló/gyanús plecsni nem lehetséges. Ez, ahogy olvastam, eddig is hasonló volt, megvontátok a hirdetési jogot a tisztázásig.

    Viszont a csaló adatok közzétételét teljesen komolyan gondoltam, ha bizonyított a csalás. máshol lehet publikálni a csalásokat: [link] - (több ilyen poszt is van s) itt még csak nem is részleges adatok vannak, mint amit én javasoltam. Ennek preventív és a károsultak egymásra találásának segítése lenne a célja. De Te jobban tudod, mi-merre-hány, így ha ez is aggályos, akkor elfogadom.

    Ezek alapján szerintem ami megvalósítható, egy topik, ami hiányzik a közösségnek, ahol historikusan tudnának keresni a felhasználók, ami Nektek a nyilvánosság miatt több figyelmet igényel, viszont a károsultak egy csoportos per esetén itt tudtak egymásra találni, illetve preventív hatásai is voltak.
    Esetleg egy csak általatok írható topik lehet a megoldás, ahova be tudjátok tenni a ténylegesen megkárosított eseteket(ha a károsult igényli), illetve szerintem lehetne egy párja is, ahol a tisztázott félreértéseket is megemlítitek.

  • Kalandor

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz dptrsk #52 üzenetére

    csalás vagy (többen) jelentik, hogy csaló, akkor esetleg a vizsgálat(ellenoldal véleményéig) idejéig a hirdetés ne legyen elérhető, ne adhasson fel újat, ha csaló/gyanús plecsni nem lehetséges.
    Ez kb. eddig is így volt.

    De Te jobban tudod, mi-merre-hány, így ha ez is aggályos, akkor elfogadom.
    Kétlem, hogy a Telekom tud róla, hogy ez történik ott :) De ahogy mondod, szerintem aggályos.

    viszont a károsultak egy csoportos per esetén itt tudtak egymásra találni, illetve preventív hatásai is voltak.
    Károsultakat összefogó ZÁRT topikok lehetősége lesz a jövőben.

    Esetleg egy csak általatok írható topik lehet a megoldás, ahova be tudjátok tenni a ténylegesen megkárosított eseteket(ha a károsult igényli)
    Ez maga az értékelés. Ami nincs és kellene, az az értékelés felek általi kommentelhetősége, ami régen volt, de most nincs még kész.

Aktív témák