Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atomanti19

    aktív tag

    Sziasztok! Triatlon versenyekre készülök és a jellenlegi xc helyett szeretnék egy igazi versenybringát. Voltam már triatlonos versenyen es hosszabb ideig volt nálam egy profi 54 es vazméretü bringa is. A tapasztalataim alapján sokat könyöklök, lényegesen tobbet mint mások. Illetve az 54 es méretet kicsinek éreztem, jelenleg 192cm magas vagyok. Az xc bringám 58 as vázméretű, ez triatlonra már kicsit nagy szerintem. Innen hát az ötlet hogy 55-56-57cm lenne ez én vázméretem. Kinéztem tegnap pár bringát ami szóbajöhet, ami igazán lényeges az a méret, a karbon első és támvilla, fékváltókar, normális felszereltség nem pedig csereberélt váltók fékek stb. Egy kezdő biciklirol almodozok, amivel tudok immáron versenyezni is valamint edzeni. A kövi 4 bringa meglátásom szerint csak a felszereltségben és árban különbözik, de leszögezném nem értek az outikhoz! :D Szerintetek melyik lenne alkalmasabb? váltók terén milyet érdemes használni? Anno 3x9 es akadt a lábaim közé, a 2x10 esetleg más versenyzési módhoz lenne jó?
    Ha van köztetek, aki esetleg felkarolna egy lelkes amatőrt az feltétlen irjon nekem itt vagy privátban, Bp-i vagyok jó lenne együtt gurulni ph-s bringás arcokkal!

    [ORBEA] [Da Vinci(ilyen letezik? :D)] [ROCKMASINA :D] [FUJI]

    Kinézetre színre szagra nekem okés az összes, Minőségben ennél nem szivesen adnám lentebb. Nagyon szépen köszönöm ha végig olvastad és segítesz! A hibákért elnézést, iTelefon-al szerkesztettem a hozzászólást. Szép napot!

    [ Szerkesztve ]

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

  • atomanti19

    aktív tag

    válasz zoli03 #69160 üzenetére

    Ahoz sajnos nem konyítok, hogy miként kapcsolódhat egy xc vázmérete egy outi méreteihez, csak leírtam a jelenlegi kerékpárom méretét. A többire pedig már válaszoltak :) Az egyik versenyen azt mondták hogy triatlonozni általában egy mérettel kisebb kerékpár az ideális, azt magyarázták hogy a nyeregből előrehajolva a kormány fölé, a könyöklőn támaszkodva a felkarunk közelítsen a függőleges helyzethez. Egy 58-60 as országútin ezt a testhelyzetet sehogy sem tudom felvenni. Ha a nyerget a lábhosszamnak megfelelő pozícióba állítom, a törzsem és a karom túl messze van a kormánytól, az egyedi vázgeometriájú kerékpárok pedig méregdrágák, használtan pedig neked megfelelőt találni... hát nem egyszerű.

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

  • atomanti19

    aktív tag

    Sziasztok! Bp-en hol van a legnagyobb választék bringás cipőkből? 18-30k közt szeretnék venni egy SPD cipőt. Csak felpróbálás végett kellene egy jo bolt, vagy akár több is!

    Köszönöm!

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

  • atomanti19

    aktív tag

    Sziasztok,
    BR-M486
    BR-M447 tárcsafékekhez keresnék fékpofákat és légtelenítő szettet, valamint bele való olajat. A 486-os csak simán kopott, és érzem, hogy levegős a fék. A 447 elől meg visít és kb 20% fékhatás van, melegen kicsit javul de nem biztonságos, hátul ok de levegős.
    Két városi bringa, az M447 durván 110kg-ot visz (én meg a fiam) az M486 70kg max csomagokkal kosárral. Porban szárazon esőben lenne használva főleg város de lenne kavics, murva de semmi sár vagy durvább terep. Nincs tapasztalatom fékpofák terén, hatékoby működést várnék el, nem nagy gond ha gyakrabban kell cserélni. Köszi a segítséget!

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

  • atomanti19

    aktív tag

    válasz f4lcon #249334 üzenetére

    Köszi! Lehet kimérve kapni valahol az olajat, vagy csak nagy kiszerelésben adják?

    Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

Új hozzászólás Aktív témák