Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz makoss #97165 üzenetére

    Dicsérik a Motorexet,de én nem ismerem.Ezt azért vettem ezt mert olcsó és kéznél volt itt Decathlonban,aztán most meg elégedett vagyok vele.

    (#97167) smkb...köszönöm! :R ...így akkor szükségem lesz egy új átdobóra is.A pöcögtetőm tudja a 2 tányért,egy kis kapcsolóval 2 sebissé válik,de a 40-28 nekem nem pálya.Gyenge vagyok én a 28/36-hoz a 30+% emelkedő terepen,vagy homokban,kell legalább a 24-es granny a 36hoz. :U
    Amúgy azért gondolkodom rajta,mert lassan elkopik hajtóművem és egy kettessel talán jobban kihasználnám a sort hátul...ugyanakkor ha ennyi macera,meglehet újra hármast vásárolok. :F

    (#97170) DUB Inc. ...ugyanez itt is.Utaztam el,nem volt kedvem folyton kenni ott is,aztán vettem valami tartósabbat.Itthon csak újra fújom a szokásossal,mert ezek a vastagok nagyon fekete dzsuvát képeznek,azt meg nem szeretem.Elszoktam a fekete,mindent összekenő hajtástól. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák