Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #86084 üzenetére

    Nálam semmi ilyen nincs. :N
    Persze a jelenlegit meg akarom tartani, azért is vásároltam ennyi márka azonos kiegészítőt, de ha egyszer cserélek, megint az lesz, hogy bármi jöhet. Egyelőre ez a szint bőven elég, mivel csak erőnlét, kondi, fogyasztás a célom, közlekedésre sosem használnám napi szinten. Biztos ha hetente többször tudnék hegyre menni (nem a Gellért h), akkor más kategóriát veszek, de pl a héten ma tudtam először ráülni a melóm miatt, ami elég összetett. Szombat-vasárnap mennék sokat, de nem regenerálódok 100%-ban 12 óra alatt, a hétköznapok pedig a melótól függnek.

    Dícsérni dícsérem, mert jó, nem azért mert KTM. Eddig nem ajánlottam senkinek. Védenem nem kell, nincs miért. :) Amibe bele lehet kötni az a 26" kerék, viszont ez nekem megfelel. Nem XT (kivéve a hátsó váltót), de valahogy nem érzem, hogy kellene jobb az SLX-nél. A váltás pontos és gyors, a fékeket sem tudtam eddig zavarba hozni, pedig a Gellért hegyről lefelé, van egy pár 50-es szakasz rövid féktávokkal, és a 90kg súlyom sem könnyíti meg a fékrendszer dolgát. Persze ettől függetlenül a kopó alkatrészekből XT lesz, mert mindig csak felfelé. :K

    Húsvéti gurulást tervez valaki a budai hegyekben? Lesz 4 nap egyben...Az egyiket be tudnám áldozni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák