Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    válasz TomMusic #72180 üzenetére

    Auchan előtt én csak a boltbajárosat szoktam ott hagyni simán lezárva spirálzárral akarom mondani béby lánccal lakattal mert a spirálos fél éve teljesen megadta magát.* (Lehetne vinnem komolyabb zárat is van a bringás cuccaim között csak az nem pár deka csak kivételes esetekben használom.)
    Hiába van ott kamera a kamera az nem véd szerintem a jelen esetben max. ara volt jó, hogy rögzítse a lopás pontos idejét. (Teljesen mintegy, hogy van kamera vagy nincs a közelben.)
    Profi tolvajnál a profi lakat csak néhány 10 másodpercet számíthat.
    Ellophatatlan bicikli nincsen!

    Ez feltevésem de ami "védheti" ilyen esetben még reálisan az a teljesen rejtett GPS a cangában, de ez is csak ,ha tudsz regnálni időben és amint tudomást szerzel , hogy "önálló" életre kelt a cangád rögtön akcióba lépsz.
    És ha ott melegében sikerül elkapni a tolvajt akkor megmarad a canga.

    * Igen megadta magát mert x éve könyvtárba voltam és a retardált tolvaj baltával próbálta a spirálzárat elvágni.
    Szerencsére sikertelenül, de a külső burkolata az sérült a zárnak a a "spirálossága" is megszakadt a sodronynak. De ez után is még évekig használtam ezt a zárat. :)
    (Az eset Váci városi könyvtár előtt volt miközben a könyvtárban olvastam egy pár órája.)
    (És igen bálbajoros bringával voltam ott .. )

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák