Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solad

    őstag

    válasz JackFeryll #51643 üzenetére

    De itt nem arról van szó hogy megszokta a jót és azt issza, hanem hogy a 120 forintos tescos sör mellől fikázza a citromos gössert :) A gyümölcsös sör is megfelelő minőségi színvonalat képvisel. Olyan ez mint amikor azt mondta egy ismerősöm, hogy a bor az vörös és száraz, semmi mást nem lenne szabad bornak hívni. Na nem mondom a lónak melyik szervét melyik testnyílásába :D

    Igyvanferi: azért írtam, hogy ne vedd magadra, mert abszolute semmi személyes felhangja nem volt :)

    Azt a nolife geek dolgot meg nem is értem. Mióta járnak mindenféle kocsmákba minőségi szeszt inni a nolife geekek?

    Nálam ebbe a kategóriába sorolandó a kőrszakállas hosszúhajú, egyfolytában skandáló gárda, aminek megvan a csoportos "ízlése", menő a sör, -20 fokban is csak azt szabad inni mert minden más vérciki. Talán így érthető mire gondoltam.

    No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz JackFeryll #51643 üzenetére

    Én tényleg szeretem! Alkoholt elvből nem iszom,így a Shlossgold volt az első sör amit ittam.Nem szeretem azokat a keserű söröket,amúgy semmit ami keserű,sőt nem is értem miért vesz valaki szájába bármit ami szétcsípi nyelvét torkát,vagy keserű! :F Az alkoholmentesek nem keserűek és pont úgy mint a másikban,a minőségi 0% sörben nincs semmi mű.Lehet ti tényleg érzitek az ízén,de az alkoholnak becézett idegméreg nem hiányzik nekem belőle. :N Van egy nagy adag felmérések alapján is kimutatott placebo az egészben,mert pl. apósomnak az a legjobb amin 7%-ot ír. :U Én vízpótlásnak iszom mikor már nem megy a víz. A gyümölcsösök kifejezetten finomak,csak bennük is ott van az a fránya cukor,ugyebár...nem is kevés! :((

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák