Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Client #50256 üzenetére

    Az jelentősen túlmutat az anyagi lehetőségeimen sajnos. Persze nagyon jó lenne egy ilyen szuper bringát megvenni (kezd kicsit tisztulni a kép, ahogy olvasgatok az alkatrészekről stb-ről), de egyrészt nem valószínű, hogy kihasználnám, másrészt nem tudok ennyit költeni a kerékpározásra.

    _________________________________

    Kérdés mindenkihez vásárlással kapcsolatban. A decás bringák ajánlottak ahogy elnézem, ráadásul elég jó áron is adják őket. Az olvasottak alapján a szervizelés szokott problémát jelenteni, viszont mivel kaposvári vagyok, a legközelebbi Deca meg pécsi, ezért valószínű nem hozzájuk járnék szervizbe. A B'TWIN HOPRIDER 520H-t próbáltam a boltban, ennek a teleszkópja nem tetszett, meg a rugós nyeregcsöve. Nagyon hintázós, nem valami stabil érzetet ad. Egyébként az összkép rendben volt, már amennyire én meg tudom ítélni. Túrázni nem lenne rossz ez sem, viszont az első mozdulataim között lenne, hogy a teleszkópot lecserélem egy merev villára, a nyeregcsövet meg valami normálisra. Erről esetleg mi a véleményetek?

    A másik opció, hogy a TRIBAN 500-at, esetleg a TRIBAN 520 FB-t elhozom nagy vázzal. Az 500 kevésbé szimpatikus a Microschift váltó miatt, bár olvastam egy-két tesztet/véleményt és azt mondják, hogy az se vállalhatatlan. Erről mit gondoltok?

Új hozzászólás Aktív témák