Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Runner_fxr #41469 üzenetére

    Összemosódást érzek a zseblámpák és a bringalámpák között,nevezetesen már sokan úgy tartják,hogy minél brutálisabb fénye van,annál jobb a lámpa...de hát szerintem ez nem igaz,a foncsorban a lényeg,mely a fény szórását alakítja,nem pedig a fényerőben.Ha így haladunk,egyes bringás bajtársaink lassan aszfaltolvasztó lézerrel fognak tekerni...napszemüveggel. Nekem ilyen van,és ez tényleg olyan fényt biztosít mellyel nem csak látszódni,hanem látni is lehet ha éppen rád sötétedik.Nem éjjeli versenynek való,de 8000 forintért megbízhatóan lehet látni vele.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • Mansi

    csendes tag

    válasz Runner_fxr #41469 üzenetére

    Nem annyira vészes am a Solar elhelyezése. Ha kicsit okoskodik az ember, akkor a koskormányon a lámpát fordítva teszi fel, tehát nem felfelé van a lámpatest, hanem úgy ül, mint egy denevér. Nem takarja ki a kezem a lámpa fényét és szerintem jobban be lehet így állítani, hogy a szembejövőt ne vakítsam, mert kb. 10-15 centivel alacsonyabbról világít azáltal, h fejjel lefelé áll.
    Az aksiját a stucni mögé vagy alá gyönyörűen fel lehet tépő zárazni a kábelt pedig a bowdenházhoz igazítani, így nem tűnik annyira gagyinak.
    Nekem télen ez a kombó kiválóan bevált, az aksi szinte kereken 7 órát bír (legkisebb fokozatban), 3 tekerés után elég volt tölteni.

  • fjudors

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #41469 üzenetére

    szvsz nem nagy, inkább vastag.bár pl a konzola jelentősen kisebb, a ház a hűtés miatt kell.a tömege meg nevetséges, a többi lámpánál is a telep dobja meg a súlyt.
    a trelock/sigma/aldi/lidl lámpáknál lényegesen kisebb és könnyebb

    nem tudom, nekem régóta lámpatartó konzolon van a stucni előtt minden lámpám..idegbajt kapok a féloldalas világítástól, ráadásul így elég egy is.
    de azért a lidl-ös lámpánál lényegesen kisebb a lámpatest

    igen, külön aksis, én se szeretem, de megszoktam már..a fénye relatív, kb a legkisebb fokozaton olyan, mint a lidl/aldi/trelock 750. azért, amikor teljes lámpa nélküli területen fekete ruhában keresztül szalad a mamika a kerékpárúton...jó, ha van. én minden hajnalban sötétben megyek, max fényerőn csak bizonyos szakaszokon használom, de ott nem a lámpa miatt választom meg a sebességet. ezzel már lehet 35-40 körül menni városba teljes sötétben, ismeretlen terepen is.
    a modularitásnak köszönhetően fillérekért cserélhető a későbbiekben a telep vagy a lámpa

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák