Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fjudors

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #41457 üzenetére

    lehet...viszont árban, fényerőben és méretben veri az egybeépítetteket.
    Volt sokféle lámpám, és én sem szerettem soha a kábeles-akkus megoldást.De! cserébe kissebb és könnyebb a lámpa.
    Amit linkeltél, annál még a Trelock 750 me a Sigma is jobb, azonos árban..Egy SS X2 vagy X3 fele/hamrmad annyiból kijön..ha veszel kettő ilyen lámpát, annyiból 4-6 kinai csoda jön ki, vagy ott ennyi pénzért már bőven komolyabbat kapsz, 45$ ami kormányról vezérelhető. Jelenleg ár-érték arányra a LIDL/Aldi után a SS X2/X3 a befutó. Az X3 ~28$-os ára most csak a magas deviza miatt kedvezőtlenebb. A készenlétijét hagyjuk, legendásan sokat bír, ha nem gagyi pakkot adnak hozzá..Mellesleg egy mozdulattal cserélhető.
    A felfogatást hagyjuk, az ízlés kérdése..nekem pl nem tetszik az oldalsó felfogatás.
    de minden csak nézőpont és ízlés kérdése.

  • zoli03

    őstag

    válasz Runner_fxr #41457 üzenetére

    S2-ből sokféle verzió van, létezik 2800 mA-rel meghajtott, azok tudnak akár 1000 lument is (ráadásul a LED színhőmérsékletét is megválaszthatod, ami nagy előny).

    Lehet azért kevés a Veloteched üzemideje, mert gagyi cellák voltak benne gyárilag. Nem mindegy, hogy mondjuk 1500 (vagy akár kevesebb) mAh tud a cella, vagy 2600, esetleg 3400 mAh-t. Sőt, biztos, hogy azért kevés.

    Ha lecseréled, akkor oké. De nekem a Convoy S2 megvan 2-3 éve, és még 5 év múlva is használni fogom, mert elromlani nemigazán tud, de ha mégis elromlik, van hozzá alkatrész. 5 év aktív használatot nem biztos, hogy kibír akku benne jelentősebb kapacitáscsökkenés nélkül. Főleg, hogy azt se tudni, milyen meleg környezetben van, mekkora töltőárammal van töltve, stb. Nekem nagyon nem jön be, hogy viszonylag drágán veszek egy lámpát, és úgy van tervezve, hogy ne tudjak benne akkut cserélni.

    sanzi89: ilyet használok, még eBay-en vettem. Sajnos vannak belőle gyengébb minőségűek is (kicsit nagyobb átmérő, csúszkál benne a lámpa, vagy merevebb az anyaga). Nekem két biciklin van, mindkettő jó, terepen se volt vele gondom.

Új hozzászólás Aktív témák