Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dom1n0

    senior tag

    válasz SteveAd #281055 üzenetére

    Nekem van Castelli, Bonavelo, es noname kinai betetes gatyam, a Castelli egeszen mas minoseg, szabas, fit, mint s tobbi, bar teny a Bonavelo is teljesen jo ha az mosasban van, nem talalom stb.

  • MPowerPH

    félisten

    válasz SteveAd #281055 üzenetére

    Tehat az teljesen normalis, hogy egy normalis Castelli rovidnadrag az 63.000Ft?! Szerintem sznobizmus. Profiknal nem, mert abban elik le az eletuk felet, es nekik a szponzor kifizeti a legjobbat. De ez amator szint...

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz SteveAd #281055 üzenetére

    Szerintem ezt teljesen félreértetted, a Boodun, vagy akár Rion, Ykywbike stb részemről itt pont annyira ajánlott márkák, mint hangfalas topikban az Edifier, messze nem noname cuccok. Nem áldozunk ezekkel fel semmit az olcsóság oltárán. A Boodun cipőm sokkal jobb, mint az előző Diadora téli cipőm, sőt, szerintem teljesen pariban van a Shimano, Giro nyári cipőimmel is. NW cipőm nem volt, kétszer is majdnem lecsaptam rá, de a kinézett modellről mindíg találtam ijesztő véleményeket, pl. a nyelve pár tekerés után az izzadtságtól csomóssá vált és teljesen tönkrement, vagy a külső bevonat réteg lehámlott a cipő oldaláról. Elhiszem, hogy a Rebel itt többeknek bevált és Cape Epic-en is azt nyúzzák, de nekem pont nem az a modell tetszik a kínálatukból :U . De ez ugy-e tabu téma itt, mert NW nem lehet sz*r, mivel olasz és prémium, ők csak jót gyárthatnak.

    #281059 parandroid: nem vagyok annyira nagyon vájt fülű, de mivel apám 40 éve zenész, húgom zenész, nagybátyám zenész, kisebb stúdiónk is van, volt már lehetőségem pár hangfalat kipróbálni és szerintem a Bose úgy általában minden csak nem komoly, legalábbis az árkategóriájukban általában nagyon gyengéknek tűnnek, vannak sokkal-sokkal jobb, komolyabb vételek. Ha mindenképpen miniatürizálni akarsz, a Genelec 8010A, vagy iLoud Micro Monitor, na az valóban komoly. Edifier meg szerintem jó, de alacsony árszinten jó, egy belépő Edifier áráért nehéz jobbat találni, kb. lehetetlen. Na de ez nagyon off itt.

    #281056 dom1n0: azért ugy-e te is érzed, hogy nem igazságos Castellit noname kínaihoz hasonlítani, majd levonni a tanulságot, hogy a kínaiak szarabbak? Miért nem hasonlítod egy nevesebb kínaihoz és azon belül kb. azonos kategóriájú modellhez? Na úgy már fair lenne az összehasonlítás. A Castelli sem noname nemde? Ezt sosem értem amúgy, az összehasonlítás kedvéért írok egy másik példát: a Shimano Tourney-t sem szokta senki Sram XX1 AXS-hez hasonlítani, majd levonni a tanulságot, hogy az Sram jobb, a Shimano meg vacak, ugy-e? :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák