Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz TripleB #26362 üzenetére

    Városi bringa nem kapna sok sarat, inkább port... Mindegy, 400Ft-ot megkockáztatok.

    Egyébként a mai nap szépen felpolíroztam a becsúszót, egészen 2000-es papírig, meglepően jó lett az eredmény, szinte teljesen eltűnt a rozsda valamint a felületi hibák. Lefújtam két réteg festékkel, meg két réteg lakkal, de nem vagyok bizakodó. Vagy nem tapad meg normálisan a felületen a festék, vagy szar a festék/lakk, de nem hiszem, hogy tartós lesz ez a felületkezelést. Legalább a korróziót eltávolítottam, és az egész történet idáig 2600Ft-omba került, plusz a festék/lakk 90%-a is megmaradt. Még holnap lehet kap még két réteg lakkot, szárad egy hetet aztán összerakom, lehet tippelni mennyit fog bírni.

    Utódnak ki van nézve a Rock Shox XC 28-as. Ez még éppen a lélektani határon van, max 30k-t szánok az új telóra. Ez elvileg a legolcsóbb olyan V fékes teló, amiben már nincs ez a műanyag perselyes baromság - szerintem az XCR-t is ez tette tönkre -. Az XCT/XCM összes verziójában van műanyag persely, az új XCR-ekből, amikben már nincs pedig csak tárcsás van.

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák