Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz vallas #226395 üzenetére

    Gyűlölöm a jutubot. Annál jobban csak a facebookot. Nem hogy még fizessek is érte. Ha végképp nem lehet valamit máshol megtalálni, akkor persze megnézem, de abban sincs sok köszönet, hogy találj egy normális váltóbeállítós videót a sok szar között, amit mobillal rögzít a jóember egy sötét garázsban, tört angollal (vagy még rosszabb: ízes skót akcentussal), motyogva, folyamatos háttérzaj mellett. Emellett még akkor szorulok néha rá, amikor játékokban végképp nem találok valamit, de szerencsére azért itt vannak még olyan honlapok, ahol írni-olvasni kepes emberek gyülekeznek, de az első (100) találat ilyenkor is mindig az, hogy valami hülyegyerek bohóckodik a videón, aztán bénázva eljut oda, ahol én is elakadtam, és pont azt nem tudom meg, hogy ott mi történik. Közben 5 percenként 2 reklámmal megszakítva, amik persze 4k-ban jönnek, szemben a videóval, aminek a pixeleit két kezemen meg tudom számolni.

    Jutubból lehetne valami értelmes dolog is, űgy kéne kezdeni, hogy a videók 99,99%-át letörölni a picsába, utána ki kehetne valamit találni a tartalom-, és minőségellenőrzésre. Na, azért elég sok pénzt is hajlandó lennék fizetni. Jelen formájában inkább azért fizetek, hogy a közelébe se kelljen mennem. Mondjuk ez is egy üzleti modell.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák