Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz jjeahh #220909 üzenetére

    Passz, ez. iztos nem defektvédett, a trekkingjén a harmadik defekt, a canyon roadlite al sem egy prémium bicaj volt, szóval az is biztos alap gumi volt, na de hogy az első használatnál beszopjon egy üvegszilánkot, ami belsőig megy? Az Orbea Almán meg valami maxis van, sry, rosszul emlékeztem. Bár gondolom az sem felső kat. Canyont meg el is adtam, mert nem használta. :(

    Most azon gondolkozom, hogy az én 37-es conti contact speedemet átrakjam-e a cross trekkingről az övére, és vegyek egy 32-est magamnak, vagy rendeljek neki is egy 37-est… Mondjuk ez sem egy méregdrága gumi, bőven nem gp5000 árban van. Montin nekem race king van, azt sem sikerült még lyukasztani, pedig többet hajtottam azért, és az sem prémium. Ja, a lugano meg egy fos, visszatettem a direct traineres bringa kerekeire, oda pont jó. ;]

    Persze tiszta sor, hogy az a párezer km, amit így családilag beletettünk, ez vetítési alapnak nagyon sovány, én mindenesetre hagyom magam előítéletesedni, és nem veszek többet schwalbet. :U

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák