Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz StLui #134515 üzenetére

    Köszi, jó ez a galéria! Érdemes megnézni, hogy a kölykök alatt már most milyen technika van, az spd-t meg sem említem, pedig van sziklakert bőven. Vas Barni meg úgy nyomja, hogy valószínűleg az apja kineveli a harmadik gyereket is magyar bajnoknak, és mehet a tesók után a nemzetközi mezőnybe. :K

    trialboj: azért más a felhasználás nálam meg Runnernél, nem csoda, hogy jobban is kopik a gumija. Olyan gumi meg nem lesz, ami tapad, de nem kopik, tehát valamelyik irányba el kell menni. A fullysok meg többnyire köves, sziklás részen mennek, ami szedi szét a gumit, mi meg azért sokat megyünk a döngölt földutakon. Hasaggymeg meg még többet aszfalton, ami a sima felület miatt még kevésbé koptatja (km arányban).
    Pontosan sosem néztem, nekem mennyit bírnak a gumik, de jó hogy mondod, be is kell állítani a Stravaban, hogy számolja a külsőket is.

    A sporttáplálkozáshoz még egy kis kitérő, ha valakit érdekel. Angol, de beraktam google fordítóba, elég értelmesre fordítja, a lényeg átjön szerintem. [link]
    Múlt héten az APTONIA Energiazselét ajánlották még, bár ott az volt a szempont, hogy az egyféle szénhidrátot tartalmazó zseléktől az 5-6. órában :U már fájt a gyomra, ettől pedig nem, mert a három szénhidrát nem egyszerre szívódik fel. Bár most el vagyok látva bőven High5-val, de a decás bármikor beszerezhető értelmes áron, szóval egy próbát megér.

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák