Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eddie1978

    aktív tag

    válasz StLui #109447 üzenetére

    Van egy Feiyu WG2. Jó nagyon, de macera. El kel dönteni, hogy bringázni mész vagy videózni. A gimballal macera lesz. Ha bekapcsolva hagyod hogy mindig készen áljon akkor nem bír ki két óránál többet. Ha lekapcsolod, akkor meg ott lifeg a kamera. El kell pakolni majd újra elővenni. Macera. Ezért viszem csak ritkán.

    A Hero6-nak például már nagyon jó a stabija. Legutóbb a CX-en volt a kormányon. Meglepően jó az eredmény a Prédikálószékről lefelé.

    Amiben jobb egy gimbal, hogy az minden mozgást kivesz. Sőt emellett még a fix horizont pozíció is jó dolog. Nem lehet elszúrni egy jó felvételt egy rosszul beállított kamerával. Én még kézben mindig belövöm függőbe a kamerát, majd utána csatolom fel. Innentől nincs vele teendő.

    Sőt ha jó hangot akarsz akkor érdemes külső mikrofonban vagy külső eszközben gondolkodni.

    Van már egy rakás anyagom csak össze kellene vágni és kódolni. Na az a nem kis macera még.

    Ahogyan írod a felvétel nem adja vissza az élőben látottakat. Főleg nem a térérzetet.

    Szerintem ha valaki hobbira videózni akar vegyen egy melkaspántot egy tetszőleges kamerával és kész is a szett.

    Ezzel is behülyítik a népet, köztük engem is, mint sok minden mással is. Reklám videókban mit látni? Egzotikus helyeken profik a legkomolyabb trükköket lövik el. Például hányan ugranak le egy kajakkal egy vízesésbe az itt fórumozók közül? Nem sokan. Lásd Hero3 Black promóvideó. Ezzel mind azt sugalják ha megveszed akkor a te videóid is ilyenek lesznek. Nos nem.
    A túrabemutatásnak több értelmét látom. Szerintem.
    Másik ilyen a drónos marhaság. Autonóm vackok amik ott zümmögnek körülötted és rögzítik videóra hogy mit produkálsz.

    Én most már nem vennék kamerát. Visszanézi az ember később is?

Új hozzászólás Aktív témák