Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz .mf #101659 üzenetére

    Kösz! A GMBN-es srácokat követem én is, bár eléggé egysíkuan nyomják, szinte csak erdőben vagy pályán, ami teljesen nem fedi le az én szokásaimat. Ki kéne próbálni egy trailt valós körülmények között is, az lenne a biztos :D . No de majd ha lesz egy picit több pénz egy normálisabb új bringára, akkor valszeg vásárlás előtt megkérdem a helyi boltban a srácokat, hogy ideadnak-e egy trail-t egy próbakörre, a múltkor is nagyon ajánlgattak valami haibike ösztelós elektromos rásegítésű montit, hogy vigyem el egy karikára, meg amikor fat bikeokról érdeklődtem is említették, hogy tavasszal amikor hoznak új modelleket, kipróbálhatom őket, szal rendesek... csak hát persze egy zsír új bringával terepre nem engednek, max a környéken tesztelhetem le egy aszfaltos körre, az meg nem tom mennyt ér :D .

    Runner_fxr: Kösz neked is, fully nálam nem játszik, pont az lenne a lényeg, hogy a lehető legegyszerűbb legyen, aszfaltos túrákat is túléljek vele, de amúgy 70-80%-ban terepezek és annak fele mászás, fele lejtőzés. Az egyszerűség nálam azért fontos, mert a szervizelésre a lehető legkevesebbet szeretnék költeni, meg macera is állandóan vacakolni vele, így is herótom van az állandó lánc problémáktól. Lehet, hogy hülyén hangzik, de nem vagyok eleresztve jelenleg pénzügyileg és nem egy hétvégi bringás vagyok, hanem napi szinten nyomom, így nem árt ha egyszerű és igénytelen. Pluszos bringákat azért kezdtem el nézegetni, mert egyrészt hóban-télen előny, másrészt terepen is vasal valamennyit gondolom, én már 2.10 és 2.25 között is érzem a különbséget, gondolom akkor egy 2.8-as még "puhább".
    Ja és még egy érv a merevek mellett: olcsóbban kapok normális felszereltséget...

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák