Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Zebu #9000 üzenetére

    A mentsd le szöveg alatt linkelt HTML oldalt mentsd el fájlként, később azt bármikor meg tudod nyitni a böngésződben. Tessék GPX, de ez sem az igazi, néhol légvonalban vezeti az utat.

    Amúgy az hogy lehet, hogy a GPs még 50mkm/h-t míg a km órám 43 fölött nem mért ma semmit? Hol van az igazság?
    Az igazság az órádnál van, ha jól állítottad be a kerékméretet. Ha nem, akkor oda az igazság :)

    fpeter07: Sokan tolták ott, ami meglepetés volt, hogy női versenyző is nyeregben le tudta menni.
    Csak ismételni tudom, amit már többször leírtam: sose becsüld alá a bringást kinézete/neme alapján, nagy meglepetések érhetnek. A nagyon meredek emelkedők egy részénél nem az a kérdés, hogy fel tud-e menni erőből, hanem az, hogy fel tud-e menni technikából, mert sokszor a nyers erő kevés, például a folyton elemelkedő első kerékkel kell valamit kezdeni. A másik ilyenkor felmerülő kérdés, hiába tudna felmenni az illető: tolni gyorsabb, vagy tekerni?

    Mondjuk nem tudom, hogyan lehet erre edzeni.
    Állóképesség és technikai tudás kérdése az egész. Az előbbihez is kell tekerni terepen nem keveset, de az utóbbihoz rengeteget. Csak "ennyi" a recept, lehet utánuk csinálni :DDD

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • rétisün

    veterán

    válasz Zebu #9000 üzenetére

    én nagyon sokáig állítgattam a stoplit, mire úgy néz ki jó lett, bár a szandálban még mindig érzem, hogy nyom 80 km-nél hosszabb úton.....
    igaz, az spd-sl-nél talán kevesebb az állítási lehetőség, de azt próbálgasd végig, amíg kényelmesnek érzed hosszú távon is.

    a szelet ne is mondd, engem is megfingatott vagy 25 km hosszan....persze mire olyan részre értem, hogy hátulról fújt, mintha nem emberkedett( :D ) volna annyira.

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Aktív témák