Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz bubi92 #42831 üzenetére

    Most kaptam a fülest, hogy potya, már másfél hete el lett adva. Nincsenek Supersportok? Megértem mondjuk, nekem is az lesz a következő, nagyon jó gumma, viszont én még ezt az évet szerintem simán kihúzom ezzel a mostani Lugano szettel. Aztán jön egy nem hajtogatós 25-ös szett.

    csabi94:

    Hát igen, fék az nuku. De egy nagyon fasza kis Miche Performance szett, CX fékkarokkal és bowdenezéssel megáll 11 ezerből, az pedig príma fékrendszer, tapasztalat :D Amúgy a komoly fixisek(akik megjegyzem azért még ma sincsenek olyan sokan), és nem csak próbálgatják a szárnyaikat, nos nekik nem probléma a brakeless 50km/h sem: [link] - érdemes az elejétől nézni amúgy patent videó, én emiatt kezdtem el anno fixit építeni, ami végül ss lett :D

    Gergő @#42833

    Nem lehetetlen,* időben sem volt vészes, és kondi meg felkészülés nélkül is fel lehetett menni gond nélkül, akkor még 42-16-tal. Bár a célállomás szentlászlón voltam vagy 3 órát, és nyomtam egy durva ebédet.

    *azért ilyen sok az egyenes szentlászló fele, mert a gépées nem igazán talált magára az erdő közepén

    rétisün @#42840

    Nagyon ötletes :K

    rii:

    Hm, megkönnyeztem a vidit, öröm volt nézni, hulljon a férgese :)

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Aktív témák