Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz becuszabi #9646 üzenetére

    Nem levegős, bár még egyszer megnézem, de nem emlékszem, hogy olyan nyúlós lenne a fék. Azóta ilyen, amióta a Desedára mentünk, és kocsi tetején utazott Kaposvárra meg vissza, de ez ugyebár nem okozhat semmi gondot pár szétloccsant bogáron kívül... Megfázott. :O

    Ahogy vártam, a szervizben is hiába táncoltam el, mi az ábra, beállították azt' jólvan... Ehh... Ma megyek érte, de most már muszáj lesz hangsúlyoznom, hogy nem arról van szó, hogy szőke vagyok meg nő és nem tudom megcsinálni, hanem valami gondja van, amitől nem lehet beállítani úgy, hogy az meg is maradjon. :(((

    Jut eszembe, hívnak az üzletből, hogy kész a keró, mondja a srác, hogy 1200 lesz. Mondom állj, a gép még nagyon garanciális, hogy is van ez? Hát ő nem tudja... Akkor mit csináltatok a hátsó fékkel, kiderült, mi a baja? Hát, azt sem tudja... Na akkor inkább gyorsan udvariasan elbúcsúztam és letettem, mielőtt elmondtam volna neki amit gondolok... :(

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák