Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz zoo8800 #4074 üzenetére

    Hoppá, vázat külön nem is néztem Meridát. Az AM-ek felépítése tetszik, valahogy stabilabbnak érzem, hogy nem olyan "felemás", mint a Mission. Tudom, a Speci Epic is ilyen "oldaltelós" megoldás, de idegenkedem a gondolattól, hogy mégiscsak oldalt húzza a váz anyagát éveken át, mennyire bírja vajon.

    Az 535 tényleg nem tűnik rossznak, a sima Deore szint nekem jó teljesen, ráadásul úgy látom, kétdugattyús, vagyis nem hajlítja úgy a tárcsát, mint az egydugattyús Hayes Sole.

    Mindig eszembe jut új kérdés... Néztem, milyen anyagból vannak vázak, és láttam, hogy a régebbiek 6061-es aluból, az újabbak 7005-ösből, plusz van scandium meg kinesis cső is. Gyakorlatban a súlyon kívül mennyi jelentősége van ennek? Némelyik jobban törik a többinél? Ha súlyban rendben van a váz, akkor lehet mindegy, milyen az anyaga?

    Jancsi: Hát igen, ilyen kategóriára tervezi épp az embör lecserélni a Solét, gyárilag volt vele szerelve a bringa, kipróbálta, nem jó. Csak frászt kaptam az összegektől, amibe az új kerül. :)

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

  • bbazsy

    őstag

    válasz zoo8800 #4074 üzenetére

    ez megint csak szokás és használat kérdése...

    én pl a "bot a küllők közé" juicy 5 185öm elől el nem cserélném semmire.. sztem is ég és föld... :D

    ..

Aktív témák