Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Ariadne #27716 üzenetére

    Köszi az infót, sejtettem, hogy nem örök életűek ezek a darabok.

    A motoros sisakokat is cserélni kell bukás után, a bringás se sokkal másabb ezen a téren. Eséskor csúnya erőhatások érték, amiket elnyelt, de legközelebb nem biztos, hogy kibírja ugyanazt. Szóval teljesen egyetértek azzal, hogy bármennyire is kedvelted az Ettót, inkább veszel helyette egy újat. Én a régi sisakomban nem estem úgy, hogy a földhöz ért volna, tehát csak az elöregedés esete állt volna fenn, ha nem lopják el ...

    A kilométerórám típusát kell kiderítenem (valamilyen 8,5 éves vezetékes Cateye), mert a tartója hidegben egyre merevebb, többször alig bírtam kiszedni belőle. Attól félek, hogy rövidesen széttörik az óra kivételekor. Ha jársz bringás boltban, akkor szerintem nézd meg a fehér Cateye Micro Wireless-t is :)

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • Noddy

    senior tag

    válasz Ariadne #27716 üzenetére

    "Azta, hogyaza, nem semmi. :Y Mentek ismerőseim a 19 km-es távra, az is húzós lehetett ilyen hóban (600 m szinttel talán), de ennyi, az már brutális."

    Nekem is csak annyi edzettségem volt hogy mindennap tekerek. Szóval szerintem a topik minden tagja simán megtudta volna csinálni. Csak rá kell szánni magát az embernek.

    Arra az elgondolásra jutottam, hogy a nyári versenyekre (már ha tudok menni), csak a Trogerrel megyek és próbálom 30-40k.ból feltúrbózni (új kormány, stucni, nyereg, plusz amit még tudok), megpróbálok utánna járni, hogy lehet e bele teleszkópos villát rakni, mert a sima 1"-os fejcsőnél szélesebb, de mégis diós rendszerű a kormány. Lehet, hogy át tudom alakítani és akkor valami ilyesmi lenne belőle. Persze, lehet hogy pont olyan szabvány hogy nem kompatibilis semmilyen mai rendszerrel.

    tr00p3r
    Ezek a táskák esőállók, mert erről nem írnak semmit. Amúgy árban, méretben nem tűnik rossznak, csak helyet kell találnom ahol beszerezhetőek.

    Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Aktív témák