Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz KaraDani #16530 üzenetére

    Drukkolok, hogy előkerüljön.

    Jövő héten nekem is le kell zárnom forgalmas helyen a bringát.
    De ezek után nem is tudom... lehet betolom a 3 m2-es boltba. :DDD
    Kamuzok egy nagyot, hogy nincs záram. :DDD :DD

    [ Szerkesztve ]

    undefined

  • looser

    addikt

    válasz KaraDani #16530 üzenetére

    Hát ez most így estére kiverte nálam a biztosítékot... :((( Tudom, naponta százat elvisznek, de azt hallani, hogy államilag fizetett védelmezőink így sz*rnak a polgár fejére. A két gyerek egyébként szerintem meglesz.
    Engem a Nyugatinál raboltak ki, a saját hülyeségem miatt, de a zsaruk azzal sem akartak foglalkozni, mondták, hogy ne tegyek feljelentést, mert a papírjaimat anélkül is kőrözik. Hát nem így volt, ezt az okmányirodánál mondta a hölgy, akinél az új személyit csináltattam. Na, azonnal robogtam be a kispesti kapitányságra, ahol kijött egy nagydarab zsaru, mivel az ajtonálló kislány nem tudott válaszolnia kérdéseimre, s a bigfoot ezután jól leteremtett, hogy miért mondok kétfélét, miszerint a Nyugati őrsnél (a pályaudvaron) azt mondtam, hogy elveszítettem (a zsaru ajánlotta, mondván ha feljelentést teszek - ezt akartam én - az sok huzavonával jár, s a papírjaim miatt akkor sem kell aggódnom, ha csak bejelentést teszek az eltűnésükről), az okmányos hölgynek meg azt, hogy kiraboltak. Amikor ezt elmondtam, a jeti újra beindult, mondta, hogy az adófizetőknek többszázezer forintjába kerül egy nyomozás s még eredménye sem lesz, a kollégája pedig jót javasolt. Ezután jött a (vér)hab a tortán: ha mégis visszaélnek az iratommal, akkor azt majd kinyomozzák. Azt hittem, megüt a guta. Én nem akartam bajt, rájuk bíztam (kire másra?). Még nem veszítettem el a hitemet a magyar rendőrökben, de ezek az intermezzok nem igazán teszik népszerűvé őket. Az ember meg mit tehet? Megírja a saját nyomorát, ez az egy eszköze marad, a nyilvánosság.
    Dani, ne aggódj, szerintem meglesz a bringád.

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

  • Xantomas

    őstag

    válasz KaraDani #16530 üzenetére

    Sajnálom a dolgot. Mikor Óbudán, egy bizonyos bankban dolgoztam, akkor csúnyán néztek rám, hogy miért viszem le a mélygarázsba a bringát, hisz ott van fent a bringatároló. Ugyanezekkel az érvekkel álltam elő, és ugyanígy reagáltak.

    Ez a lopás nagyon úgy néz ki, hogy azok ketten valahonnan kapták a fülest, hogy van egy jó bringa lent, és semmi komoly zár nem védi. Mélygarázsba nem túl gyakran mennek le, mert tudják, hogy kamera van.

    Szerintem még most a hétvégén nézz ki a Verseny utcai piacra, és a Pecsába is.

    Újabban megint egyre nagyobb az ellenségeskedés a bringások ellen, hiába ordítja a média, hogy milyen jó, növelik a bringabarát intézkedések számát. A rendőr tojik rád nagy ívben, mert az utak ku*vájának tart, a taxis szintén.
    Egy gyökér paraszt miatt elestem, és levertem egy fehér Astra tükrét, mert a lipótszökevény taxist zavarta, hogy a körúton a külső sáv közepén megyek szinte nulla forgalomban. szépen mellém csorgott a külső sávban, felvette a sebességem, és szabályosan kb 50 m-en keresztül lassan, és fokozatosan oldalról rátolt a parkoló kocsisorra. Ablakot lehúzta, és csak annyit üvöltött, hogy "Ott a helyed kisköcsog!". Jobb kezem, felemeltem, a szeretet nemzetközileg egyezményes jelét felmutattam neki, amire válaszul annyit kaptam, hogy rámhúzta a kormányt, és taszított rajtam, a parkoló kocsisorra. Az előbb említett Astra tükrét elkaptam, a könyökömmel, letörtem, elvesztettem az egyensúlyom, és elestem. A taxis meg hatalmas gázfröccsel eliszkolt. Rendszáma csak nagyjábol van meg.

    [ Szerkesztve ]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák