Hirdetés

Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    Ne essünk már át a ló túloldalára, jó dolog az autó, csak ésszel kéne használni. Azt is értem, hogy az autósok szeretnének parkolni, csak erre más lenne a megoldás (mély, és magas garázs). Na meg nem kéne a belvárosban 1-2 km es utakat 1 embernek autóval megtenni, mindjárt jobb lenne a helyzet. Bringások se mind angyalok (ennek a topicnak a lakói természetesen kivételt képeznek :D ), a héten mindennap vezetek, Budapest-Albertirsa-Budapest, és annyira utálom néha a bringásokat, főleg itt ilyen kis településen, teganap 3 km alatt, amíg átgurultunk Albertirsán "csak" 8 bringással találkoztam, világítás természetesen egyiken se volt. Némelyiket olyan későn vettem észre, hogy ha nem figyel nagyon az ember simán elüthet egyet. Meg ma reggel is elhúzott mellettem egy futár lámpánál jobbról miközben még csorogtam (nem álltam) előre és jobbra indexeltem, ha nem figyelek és befordulok, azt is simán elcsaphattam volna. Szóval szerintem mi ne szapuljuk az autósokat, mindenki sepregessen csak a saját háza táján, akkor lehetne jobb közlekedés, ha mindenki azzal foglalkozna, hogy ő maga szabályosan a többiekre figyelve közlekedjen.

Aktív témák