Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Harcipocok84

    junior tag

    válasz germinator66 #660 üzenetére

    Színlelt vásárlás volt. A egyik navos volt a vásárló, A háttérben (aki elvegyült a tömegben) a kollégával. Amint átadtam, kifizettek már be is mutatkoztak. Természetesen korrektek voltak, látszott rajtuk hogy nem szívesen jöttek, jönniük kellett. Látták rajtam hogy nem adócsaló vagyok, szimplán egy tudatlan eladó. Szépen a számba is adták a szavakat hogy mit kell mondanom. Jó 1 órás papírozás után teljesen korrekten elváltunk. Tehát a NAV-osok teljesen empatikusan viselkedtek. De azért elég durva hogy 9K-ért kijönnek :D Nyilvánvalóan valami ArtisJus-os ellenőr jelentett fel, aki tisztában sem volt azzal, hogy belső vinyóra nem kell ArtisJus matrica (az eredeti hozzászólásban rosszul írtam, belső vinyó volt nem külső), csak külső vinyóra, pendrivera, CD-re, stb. Tehát kb. ők is ennyire vannak képben, de azért elvárják minden embertől hogy jogkövetően viselkedjen :D Úgyhogy miután futottam jó pár kört a NAV-nál, kértem hivatalos állásfoglalást az ArtisJus-tól, illetve informatikai igazolást arról hogy a lefoglalt eszköz belő és nem külső, akkor szépen ejtették az ügyet és mehettem a cuccomért 100km-et. Nyilván nem az eszköz miatt ment az egész, hanem hogy ne legyen "priuszom" a NAV-nál. Ja, de azért a végén aláíratták velem, hogy nem élek panasszal :D Lényegében csak megaláztak kb. 100 ember előtt amikor "tettenértek" , a kedvenc kávézómban amikor papiroztunk, rengeteg utánajárás, telefonköltség, 100km-re autóhasználat, csak ennyi hátrányom származott belőle.

Új hozzászólás Aktív témák