Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NY_A

    őstag

    Olvastam a rossz tapasztalataitokat a vírusirtóval kapcsolatban, sajnálatos hírek ezek. Nos én szerencsére nem tapasztaltam ilyeneket, az én gépem ugyan úgy bootol, ugyan úgy tölti be a weblapokat, nem vetem észre rendszerlassulást. Vagy lehet, hogy már csak nem tűnik fel. Az is lehet, hogy mivel én eddig a 18-as verziót használtam és csak most frissítettem a 19-re, engem elkerültek ezek a problémák? Vagy a 960 Evo nem hajlandó figyelembe venni a rendszerlassító elemeket? A problémákat olvasva elgondolkodtam a cserén, esetlegesen a NOD beszerzésén de aztán arra gondoltam, hogy ha én nem veszek észre semmit akkor minek váltsak? Én átlag felhasználónak tartom magam. Rendszeresen ugyan azon weblapok felkeresése, hirek, videók, némi torrent csakis a hazai legnagyobbtól, és viszonylag sok játék. Én csupán a megszokás miatt használom még mindig a Kaspersky-t, már hosszú évek óta ő véd. Eszembe nem jutott még váltani, eddig nem éreztem szükségességét. Vírusirtóval soha nem szerettem kalandozni.
    Mi a véleményetek, érdemes kipróbálnom mást is? Nem akarok úgy járni mint a szüleim, hogy csak azért használnak elavult cuccokat, mert azt ismerik és ragaszkodnak hozzá. :D

Új hozzászólás Aktív témák