Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz #72042496 #60 üzenetére

    Fene tudja, egyéb helyeken nem nagyon látok ilyet, normális vendéglőben főleg nem.

    En meg a heten betevedtem a hazunk melletti kajaldaba, mert egy ideje lecsereltek a korabbi, szamomra ihatatlanul savas kavemarkajukat az egyik kedvenc M betusomre, meg ki van irva, hogy uj etlap, alacsonyabb arak.

    Felig sem volt tomve az etterem, mert az ebedidonek fel haromkor mar jocskan vege.

    Leultem, tiz percet vartam mire nagy nehezen odatolta a kepet az egyik pincernek nagy joindulattal sem nevezheto nyeretlen kezdo az asztalomhoz. (Uj suhanc volt, korabban sosem lattam)

    Felirta a cetlijere, hogy kerek egy cappucinot, meg egy tal kajat, aztan eltunt.

    Kozben a pultos no nagy vihoraszva trecsel a staff tobbi tagjaval, en meg malmoztam ujabb 10 percet, mire nagy nehezen nekiallt megcsinalni a kavemat. :Y

    Szep lassan megiszogattam, mire elemb@sztak a rendelt etelt, amire nagy boci szemekkel neztem, hogy a regen szokasos adaghoz kepest osszement a mosasban, vagy mi, de hogy olcsobb nem lett, az tuti.

    Gyorsan beburkoltam, jol nem laktam tole, utana ujabb 5 perc merev bamulas a pult fele, hogy fizetni szeretnek. Nem hatotta meg oket, trecseltek tovabb...

    Valamit magara is ado etteremben mar reg kirugtak volna az ilyen szemelyzetet, ugyhogy jattot egy fillert sem adtam.

    Jo, mondjuk ismerek par elmebeteg etteremtulajt is, volt mar olyan, hogy felszolgalo srac levagatta a hajat, erre a tulaj szemrebbenes nelkul beszolt a jelenletemben, hogy nem tetszik a serod, ki vagy rugva...

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák