Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyika1

    tag

    válasz Dominó85 #372 üzenetére

    1. GPS-el és a navival kapcsolatban már janeztől kaptam hasznos tanácsokat :R de nem vezettek eredményre, ezért Veletek is megosztanám problémámat, több szem többet lát alapon:
    Tegnapi 50 km-es vezetés tapasztalatai alapján elkeserítő a helyzet. :W Az EPO-t letöltöttem, ment a mobilnet a háttérben és az Agps is végig. Tényleg, ott milyen beállítások kellenek? (Letiltás újraindítás után, hálózati kérés, használt hálózat, profilválasztó) Több alkalommal is a főút mellé navigált kb húsz-harminc métert, ha volt ott földút akkor azon visz, ha nincs a semmi közepén. Közben állandóan kuruttyol, hogy újratervezés. Párszor ledobta a gps-jelet, ilyenkor a három betűs navi is egyből kilép. Ugyanez a helyzet, ha elveszem a szélvédőtől a telót és kézbe veszem, oda a jel. A dual sim topikban (#16724) devast is hasonlókat írt. Ha nem ismerős úton mentem volna simán balesetveszélyes helyzetekbe kerülök. :Y Ma reggel Epo és A-gps nélkül 5 perc alatt amíg beértem a melóhelyre nem talált műholdat.
    A Ygps tesztet már korábban vagy háromszor megcsináltam Bargain leírása alapján, mint ahogy a GPS Test és a GPS Status & Toolbox alkalmazásokat is próbáltam, semmi javulás.
    Korábban a Lenovo A750-el is vacakolt a Gps, de a Ygps beállítás után már hibátlanul navigált, utána már sosem volt vele gond. Romcsere? (#12313) WolfManus linkelt egy lehetőséget, mi róla a véleményetek, próbálta valaki? :F

    2. A headsetként a SE xperia minijét használnám, ami a Lenovo A750-el hibátlanul működött. :F

    3. Az sd kari nokia volt, a fájl formátum miatt vacakolt. (FAT volt FAT32 helyett)

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák