Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz ledgeri #640 üzenetére

    Eléggé ügyelek a készülék és a fiókok biztonságára, de nem is ez volt a kérdés.
    Ha elvész egy mail cím (mindegy kinek a hibájából), így jártam. Most nem mindegy hogy a privát címemet vesztem el, vagy egy olyant, amin a hivatalos ügyek intézem? Így is úgy is probléma. Viszont az adatok (levelek, címtár, felhő...) nem vész el! Legfeljebb macera kiértesíteni a családot/hivatalokat, hogy így jártam, új címem van. De pl. pont nem érdekel ha elveszik a ph! regisztrációhoz használt címem, hiszen újra regisztrálhatok, ahogy a WEbshopokban is. Egyiktől sem dől össze a világ.

    Nem egy multiplatformos jelszókezelőt keresek, hanem multiplatform otp alkalmazást, ami automatikusan szinkronizálja az adatokat. Nem egyszer jártam már úgy hogy az iPhone éppen nem volt nálam csak az Android-os készülék, és nem tudtam belépni, mert a kódot a másik készülék adta volna.
    És hiába van külön külön egy alkalmazás, ha az adataik (a regisztrált fiókok) nincsenek szinkronban, mert lett egy új fiók, vagy valamelyik régit módosítottam/töröltem.

    Eddig a bitwardenről volt szó ami teljesít minden feltételt, és mellesleg jelszókezelő is.

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák