Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Fred23 #18089 üzenetére

    Nem hogy "dedós szinten" nem volt kommunikálva a váltás, hanem egyik reggel
    (konkrétan vasárnap) az fogad a telefonon, hogy minden elbaszódott a fórumon...
    Persze, volt ott böngésző beállítás is meg el volt dugva valóban fórumbeállítás is,
    de ha hiszed, ha nem, úgy sem lett igazán jó...:N Vagy persze kapcsolgathatom
    ki minden egyes betöltés után az Opera asztali nézetét, ami eddig tökéletes volt.
    Ha meg defaultban kikapcsolom, az más oldalakat csesz szét = teljesen logikus.

    Szóval nem tudom, segített volna-e a dedós szinten való kommunikáció erről...:DDD
    Egy normális tájékoztatás mindenképp, de attól még, ha lassan is írják, hogy azt
    mindenki megértse, nem lesz teljesen más a végeredmény. (Max. a fogadtatása.)

    Nem tudom, hogy neked amúgy tetszik-e a változás, és fogalmaztál-e meg ezzel
    kapcsolatban bármiféle kritikai észrevételt (legyen az akár jogos / értelmes).:R

    Szerk: visszakerestem, annyi volt, hogy nem tetszik, de meghekkelted: ez is egy
    megoldás... Bár sokkal egyszerűbb lett volna, ha nem cserélik le azért mert csak.
    (Nem tudom, mi ez a kényszeres megújulni akarás, de biztos én vagyok túl öreg.)

    Értem én, hogy új funkcionalitás, de rohadtul nem áll kézre. Azért 15 évig jobbára
    ugyanúgy működött, akkor most hadd ne tanuljam újra... Nekem nem WYSIWYG
    szerkesztő volt a vágyam 10-15 éve, hanem simán egy preview funkció. Azóta se
    lett preview, cserébe most ezzel a változással már látod a beszúrt képet.:))

    Szerk: most direkt átjöttem az új szerkesztőbe, hogy lássam, miről pofázok. Nem
    teljesen rossz, csak lenne egy normális betűtípus, nem ilyen mosottszarlóbetűvel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák