Hirdetés

Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    Hi!

    Én is tanácsot szeretnék kérni gépvásárlás ügyben. Nekem egy kicsit több pénzem van rá, mint az előző kollégának kb 250-300e netto. Első blikkre én egy asus p4c800 + p4 2800c-t nézetm ki, de örülnék ha vki meggyőzne róla, hogy jól járhatok egy amd-s konfiggal is. (Tudom, hogy árban igen, talán teljesítmény/árban is, no de tisztán teljesítményben?) Ram: 2x512 pc3200; Vincsi - ez jó kérdés, mert sata-t szeretnék, de azt egyelőre csak maxtorban és seagateben láttam. Érdemes rájuk beruházni vagy maradjak a sima ata-s vincsiknél? Combo: lg,philips,teac,plextor??? Ház: itt teljesen tanácstalan vagyok kb 10-15 max 30 ezrem van rá: chieftech, thermaltec??? Hang: van egy régi 5.1-es hangfalszettem, de 3 bemenet kell neki, az integrált hangkártyák tudnak ilyet? És az utoljára hagyott videokártya: radeon 9800 pro 128 mb vagy fx 5900 ? Melyik gyártótól? (Erre max 80-at szeretnék költeni.)

    Ha eddig elolvastad, akkor már +érdemelsz egy köszönetet, de ha még van erőd válaszolni is, akkor még talán sört is küldök :D

    Dive ever, work never.

Aktív témák