Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Cifu #2919 üzenetére

    Nekem van tapasztalatom Asrock tuning teren, 3570K-val es 2600K-val egyarant. A lap nagyon szeszelyes, azert nem vartam volna egy Z77-es Extreme 6-os laptol, mert nem egy "ocsso" kategoria.

    ps: Pont tegnap trollkodot velem, kapcsolom a gepet, minden indul csak nem add jelet a kijelzonek. Reset, nyomom ujra, minden OK. Par ora mulva tekeri a ventilatorokat mint az idiota, megnezem miert, meglepetes: a processzor es az alaplap 123 fokon teker. Ujra reset, aztan minden OK. Nem az elso Asrock-om, de az biztos hogy az utolso. Es alahuzom meg egyszer, ez egy felso kategorias lap.

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

  • krx21

    nagyúr

    válasz Cifu #2919 üzenetére

    Persze minden fontos... De az alaplap, már a nevében is benne van alapja az egésznek...
    Egy MSI-t esetleg megvennék, Gigabyte-ot talán még lehet is hogy jobb lenne 1-2 dologban mint a mostani Asus-om... De az Asrock soha nem volt a nagy nevek között!
    És mondom akkor vennék abban az árban, de kisebb felszereltségűt...

    Ha megnézed az "alaplap történelmet" az Asus ez elsők között volt mindig is...
    A gigabyte sem rossz, de nem olyan népszerű már. Az MSI is felnőtt a nagyokhoz...

    A KIA is jó autó, de nem egy Audi... :)
    Félre ne érts, nem akarok megbántani senkit akinek Asrock alaplapja van...
    De a mai aktuális lapok közül azt választanám utoljára... Inkább egy Shapphire...
    És akkor hozzáteszem, hogy már nem csak alap kategóriában gyárt, vannak nagyon komoly alaplapjai is de nem venném meg...
    Egyébként most néztem meg: Nem is olcsóbb!!! Teljesen egy árban vannak...ITT

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák