Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pxs

    aktív tag

    No, rászántam magam végül és megvettem a P990i-t...
    Media Markt, utolsó nap 0 %-os hitelakció (6x26.000) :)
    Viszont még nem teljes az öröm, mert nem volt nálam az adókártyám, csak a számát tudták otthonról bediktálni, így a készülék már kvázi megvan, de el csak csütörtökön hozhatom a MM-ból :O :((

    Gondolkoztam egy olcsóbb SE (K750, Z550, K610) és egy iPod Nano 4 GB kombinációján, de végül csak győzött a P990 vonzereje :B
    Csak most ugye a szokásos érzés, hogy remélem, nem bánom meg a döntést, mégiscsak 1 kalap pénzről van szó, még ha elosztva is hatfelé :F

    Viszont egy ilyen szintű mobilbefektetéshez úgy érzem, megfelelő körítés is dukál : értem ezalatt a minőségi tokot, a ~2 GB-os memkártyát és a HPM-70 headsetet, mint lehetséges kombinációt.

    Tokok terén eléggé érdekes a kínálat : van ugye a 800 Ft-os műbőr übergagyi (na ilyet tuti nem veszek P990i-hez, érdekes is lenne) és van 14.000 Ft-ért Piel Frama full extrás marhabőr tok. Közte meg a gyári SE IEC-20 (lehet, hogy elírtam a típusszámát, de a lényeg, hogy P800-hoz és P900/910-hez is ez volt a hivatalos SE tok anno), 4.000 Ft-os áron.

    A kérdésem az lenne, hogy (az elsőt kivéve) ezek közül van valamelyik valakinek közületek ? Egy olyat szeretnék, ami lehet akár drágább is, de maximális védelmet biztosítson és úgy maradjon ott az övemen, mintha pillanatragasztó fogná...

    Ha valaki tudna konkrét típusszámot, márkát és árat írni, megköszönném !

    A másik dolog : 2 GB-os High Speed MSD Pro kártyát (Sony) megeszik a drágaszág ?
    4 GB még nagyon drága, az 1 GB meg elég kevésnek tűnik és annyival nem olcsóbb a 2-nél...de ha ez is problémázik a High Speed kártyákkal, mint a W810i, akkor nem ilyet lőnék hozzá.

    HPM-70-nél van jobb hangzású headset már az SE kínálatában ? Bár ez mondjuk elég hülye kérdés jobban belegondolva, mert gyakorlatilag bármilyen 3.5'' fülest rá lehet kötni a HPM-70-re. Van az a stereo Bluetooth-os, ami hasonlít kialakításban ehhez, de kipróbálni még nem volt alkalmam, a HPM-70 viszont úgy érzem, nem használja ki 100 %-osan a telefon zenei képességeit (ezt W810i-vel való tapasztalatból írtam, ami elvileg zeneileg megegyezik a P990i-vel...vagy nem ? :F )

    Utolsó : Valaki, aki tapasztalt P990i tulaj, le tudná írni pár sorban, mire érdemes figyelni a telóval kapcsolatban ? Bármilyen érdekesebb tipp, ill. figyelmeztetés jöhet, amire érdemes odafigyelni. UIQ 3.0 szoftver kínálat terén hogy állunk ?

    Egyelőre ennyi, bocs mindenkitől, ha hosszúra nyúlt, de az SE P széria számomra egy teljesen új világ lesz...de nagyon érdekesnek tűnik már most :C

    'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

Új hozzászólás Aktív témák