Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csirkejozsi

    tag

    válasz Alex91 #7427 üzenetére

    Én tisztában vagyok ezzel, és köszönöm a tanácsokat! De nekem ezek az újdonságok, amiket írtatok, nem hiszem, hogy életbevágóan fontosak lennének. A jelenlegi 32Gb-ról is azt hallottam, hogy a sebessége szuper, és hogy a legújabb játékok is szuperül futnak rajta.
    A n-es WiFi nem tudom milyen sebességkülönbséget jelent, de én a leveleimen kívül nem hiszem, hogy ezen fogok szörfözgetni a neten. Ha pl valahol nem otthon vagyok, és várok egy e-mailt, akkor ez nagyon frankó, de sok Mb-os oldalakat nem ezzel fogok nézegetni.
    A kijelző minőségéről sem hallottam panaszt. Az újban nem tom mi lesz az újabb. Szerintem ennek is elég szép a felbontása. Bluetooth ebben is van, meg mikrofonos fejes.
    Nem tudom, hogy még mi lesz újabb.
    Pl a CPU gyorsabb válaszideje miért kell? A multitaskinghoz, vagy esetleg már újabb szoftverekhez is, amik már kevesellik a jelenlegit?
    A kamera sem kell nekem bele, ahhoz ott a fényképezőm. Igazából amiért fontos nekem, az szerintem az újabban nem lesz olyan hihetetlenül jobb. Bár javítsatok ki, ha a fentiekben kifelejtettem valami fontosat, vagy nincs igazam. :DD
    Köszi! :))

Új hozzászólás Aktív témák