Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Totheground

    addikt

    válasz Cyberpunk #71365 üzenetére

    Meg ne egyél glutént, igyál tejet, de a zsíros tokaszalonna az mehet. :W

    Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

  • icecave

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #71365 üzenetére

    Abból a szempontból semmiképp sem baromság, hogy azért a hús-zöldság-gyümölcs "kombós" étkezés messze egészségesebb, mint a szarrá finomított szénhidráton alapuló. A baj ott van,hogy amióta a szendi könyvek megjelentek, mindenki igyekszik ezt meglovagolni, és mindenféle süteményt, meg minden szart igyekszik paleolit alapanyagokból készítve jó drágán eladni, plusz az ilyenek is mint mákliszt, szezámliszt, stb, és a sok hülye megveszi sokkal drágábban, mert nem jön rá, hogy ha venne sima mákot, meg szezámmagot és ledarálná, akkor bumm, ott a liszt.

    Egyébként is már beszéltük ezt, a mai világban annyi igazságot kinyilatkoztattak már annyian az egészséges táplálkozással kapcsolatban,hogy az egyszeri embernek csak ki kell válogatnia a "saját igazát" ezekből és aszerint "menni tovább".

    A másik dolog, ami ezzel összefügg,hogy mindenki tapasztalja ki, neki mi a jó. Mondhatja nekem bárki, hogy a liszt, meg a cukor, meg a tej, stb. nem árt a szervezetnek, ha én azt tapasztalom, hogy ezektől szarul vagyok, hízok, meg ráadásul puffadok és f*sok, mástól meg nem, akkor nem kérdés, mit fogok enni. Ha viszont olyan lennék, mint az asszony, hogy megehet mindent, még sört is tejjel, mégsem lesz semmi baja, pont nem érdekelne az egész.

    szerk.: a hozzászólásainkból is látszik,hogy mindenkinek megvan a saját igaza, ami szerint él és terjeszti, addig nincs is gond, amí] nem erőlteti (más akarata ellenére) másra. Én is csak elmondom, nem érdekel, ki mit eszik-iszik :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák