Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz máyköl #386 üzenetére

    nézőpont kérdése. ha anyagilag úgy állnék ahogy ő, én is hasonló életvitelre voksolnék, hasonló gondolatokkal. Apple témában persze elfogult néha de nem annyira mint amennyire fikázzák.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • plus44

    veterán

    válasz máyköl #386 üzenetére

    Volt vele egyszer riport, valami dizájn és életvitel újság (ha érdekel kikeresem neked), ott szépen kitértek mindenre. Nyilván a teljesen Apple utálók akkor sem fogják elolvasni, hát még mérlegelni a dolgokat, de az a helyzet, hogy elég sokat dolgozott ő ahhoz (és dolgozik is) hogy itt lehessen. Mindenki képmutató, aki azt mondja nem ilyen életet élne, ha ennyi pénze lenne. Nyilván ez sem reális, hiszen mindenki máshogy él, máshogy gondolkozik, de ha megtehetnéd te is mennél Maronellóba tesztvezetésre, meg mindig a legújabb milliós mac-ekkel járnál, minden Apple Event-en kinn lennél, meg hónapokig kocsikáznál Amerikában. Mert ha ezt objektívan nézzük, jó dolog. Én szívesen csinálnám, a nélkül, hogy sznobnak nevezném magam, mert ha megtehetem és a magam szórakozása miatt teszem, az nem sznobság. Ő is elmondja, igen, megteheti, hogy csak Armaniban jár, de neki az kell, hogy ha megveszi az S-es méretet, az pont jó rá, nem kell felvarrni, leengedni, megveszi és nem fog vele egyből találkozni az utcán 2000 emberen, és divatos lesz 2 év múlva is. Nyilván akit zavar, hogy milyen kocsival jár, ugyanakkor meg kell látni, hogy az ő szükségleteinek és vágyainak tud adakozni abból a pénzből ami van, holott egy teljesen kis lakásban él, pont ez az új terve, hogy lakást vesz. Mindenki úgy éli az életét ahogy tudja és akarja, ez nagyon fontos és pont az a szánalmas, aki ezért megszólja. Nyilván nem beszélhet kvázi maga ellen azzal, hogy azt mondja gyerekek ez egy szar Apple termék lett, vagy ezt most kicsit elbaszták, mert ebből neki pénze közvetve. Igen elfogult, de aki túl tud ezen lépni, akkor simán ki tudja szűrni a blogjából, vagy a gondolkodásából a tiszta, értelmes dolgokat, és akkor látjuk, nem hülye ember ez, csak nem átlagos, már csak az anyagi helyzetét tekintve sem. Azonban aki nem irigy és elfogult, az ezt magasról leszarja és akkor teljesen normálisan el lehet vele beszélgetni. (pl. én is beszélgettem már vele, nem élőben, Debrecenbe azt hiszem ritkán jön:D de beszélgettem).

    “This is where the road crashed into the ocean...”

Új hozzászólás Aktív témák