Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    válasz B-L-A-C-K #115371 üzenetére

    A nepperkedésről jut eszembe... Ugye dumáltuk múltkor, hogy mennyire a tökünk tele van az emberekből, akik írnak / hívnak, hogy "jaj tesó, tuti viszem, rakd el, jövök fel pestre 100% h veszem!"

    Ezek miatt nem rakok el már soha senkinek semmit: aki jön és fizet / utal, az viheti.

    Tegnap is rámírt egy srác, hogy a hirdetett OnePlus 2 kell neki, és hol tud felhívni. Írtam számot, mondta hív majd. Reggel 2 PÜ-t kaptam, hogy merre lehet átvenni, az egyik írta is hogy utalna. Neki írtam még, hogy melózom, majd megbeszéljük a részleteket. Délután 1kor azért már rácsörögtem a #1-re, hogy mi újság, hátha csak elfelejtette. Nem vette fel... Na mondom ennyi. Írtam a #2-es számú utalós gyereknek, hogy ide jöhet a píz. Fel is adtam most este.

    Na ekkor hívott a #1, hogy ne haragudjak, csak rettenetes napja volt, és hogy akkor a telefon kellene neki. Elnézést kértem, de mondtam, hogy már elkelt. Szegénynek olyan szomorú hangja lett ezután, esküszöm lelkiismeret furdalásom lett :D Ilyenkor utálom a sok köcsög link embert, hogy az ilyen rendesekkel túrnak ki...

Új hozzászólás Aktív témák