Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Cyberpunk #60696 üzenetére

    Jaja, ez így van, egyelőre utazgatok, csak az a gond, hogy az egész életem egy rohadt nagy utazgatás volt. Miskolcon laktam, Debrecenben tanultam, most BP-en lakom, vagy ha nem, akkor USA. Ráadásul az egyetem nagy részét Miskolc-Debrecen közötti utazgatással, bejárással töltöttem. ezen felül egy hosszabb párkapcsolat miatt a debreceni ismerkedésbe nem is öltem bele túl sok energiát. Aztán hip-hop repültem Pestre egy családi incidenst követően, ahol lényegében nincs senkim. (Egy-két haverral persze eljárok sörözni, ilyesmi, de vérszegény a dolog, hisz hiányzik a teljes szocializálódás, nem olyan, mint amikor felnősz egy városban, és 20-30 év munkájából van egy kialakult környezeted.) Ja a másik, hogy fogalmam sincs, hol fogok élni, az USA-ban, vagy MO-on, nyilván jobb lenne ott. :DDD Márcsak azért is, mert anyám millió emberrel kapcsolatban áll, kozmetikus, még rajta keresztül is elég jól lehet ismerkedni. :D

    "És ha a párod kicsit molettebb lesz az évek során, akkor kidobod, mert nálad ki van zárva a kicsit kövérebb típus? "

    Az majd attól függ, mennyire, meg egyáltalán milyen az egész kapcsolat. Nálam a nőiesség, kecsesség nagyon fontos. Nem kell kiemelkedően jó nőnek lennie, csak legyen kislányos, hosszú, egyenes haj, vékony combok, stb. Ha elhagyja magát és egy trampli lesz, akkor szevasz. :DDD Nyilván nem esküvő vagy gyerek után, de úgyis lehet azt érezni, ki az, aki hajlamos ilyenre. Egy alapból vékony, huszonéves csaj nem hiszem, hogy leadná már csak maga miatt se a szintet. Most ha 58-60-ig felmegy, nem fogom felvágni az ereimet. :)

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák