Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz kali #15931 üzenetére

    Köszönöm és tDr1v3r neked is :R
    icecave: ha továbbra is OSX-el szeretnéd használni, akkor szerintem ne válts windowsos kiosztásúra, mert elég zavaró tud lenni,h nem ott vannak a gombok, mint ahol látod őket :DDD Én is Apple Wirelesst használok és nagyon meg vagyok vele elégedve, sokáig bírja szusszal, kicsi, jó a dizájnja és a kialakítása is, egyedül a numpad hiányzik nekem is időnként :DDD Szerintem ha nagy szükséged van a numpadra, akkor mindenképp kénytelen leszel kompromisszumot kötni valamilyen szinten, azt már neked kell eldöntened, hogy milyen szinten. Ugye vagy van a külön numpad, ami műanyag és nem éppen olcsó,de bluetoothos és a mostani wireless billedhez illeszkedik vagy van az apple wired bill, ahol csak a kábel a probléma vagy a windowsos kiosztású bill, ahol meg a gombkiosztás zavaró...
    DanielK: dehogynem, meg lehet változtatni a billkiosztást, hogy a ctrl legyen a cmd és a windows gomb az alt és így ugyanazon a helyen lesznek a funkciók, mint Maces billentyűzeten, asszem a hackintosh topik 1.hsz-ében van hozzá leírás ;)

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák