Hirdetés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz vadászcsiga #15510 üzenetére

    Egyáltalán nem, mivel ott a szoftver is marad ugyanaz. Az android iOS skinnel olyan, minta Win7 mac skinnel.
    Itt maga az oprendszer a lényeg, ami full ugyanaz, mint a gyári maceken, max a nem oob működő hardverekhez kextet (olyan, mint winen a driver) kell felrakni vagy pár fájlt módosítani kell. De kérdezd meg bármelyik hackintosh tulajt, tényleg majdnem full olyan, mintha eredeti maced lenne, főleg,ha a gépet veszed az oprendszerhez nem úgy, mint én,h utólag találom ki :DDD
    Tothergorund: pontosan. Egyedül az alaplapok egyediek, minden más ugyan olyan, mint a PC-kben, de a gigabyte alaplapoknak meg jó a biosuk nagyon, így azok nagyrésze tökéletes osx alá :)
    alba-regia: meg nem mondom most neked pontosan, mivel nem néztem telepítés után,de szerintem max 15giga körül van a helyigénye a Lionnek és a Mountain Lionnek.

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák