Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz GALARDO #148113 üzenetére

    Szubjektiv, hogy sok vagy nem sok...neked sok, nekem sok (perpill sajna), de van akinek nem.
    Nincs ezzel gond.
    Van dohanyos ismerosod ? Mondhatnad neki is, hogy foloslegesen kolti el evente egy hasznalhato kocsi arat cigire ;)
    Ja es abbol soha nem jon vissza semmi egy telefonbol meg egy ev mulva eladva (iphonennal also hangon) 50-60%-a igen. Feltetelezem neked is (ahogy a legtobb embernek), van olyan hobbid vagy mas “folosleges” penzkoltesed amivel havi atlagban 10-12ezret elszorsz. Maris ugyanott vagy.

    Nem ertem ezt az altalanos felhaborodast ha valaki akarmennyiert vesz akarmit vagy akar semmit. Teljesen az o dolga.

    (#148114) Zjunior:
    Itthon sosem lesz annyi, de azert UK-ban lehet jobban jarsz ha ott adod el, vagy csak te is felteszed ebayre aztan megveszi valaki valahonnan eszement arakon ;)

    Furcsallom, hogy nem igazan vannak itthoni hirdetesekben 2ev garis keszulekek. Mindenki kulfoldrol szerzi be meg olcsobban mint itthon ? A tobb gariert pedig siman elkerhetnenek tobbet is (most hagyjuk mi szamit pofatlannak es mi nem) Ha egy bolt also hangon 200ezer felarral hirdet 1ev garis telokat, akkor nem is tudom ...istyle-os icentre-s, stb. telokat meg dragabban fogjak kinalni ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák