Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • trobi28

    addikt

    válasz Dr. Oid #22390 üzenetére

    Én azért erősen javaslom hogy szedd le az Inteliscrent-t.Én is úgy kezdtem hazsnálni hogy különösen ajánlott és volt pár dolog amire nem is gondoltam volna hogy ő okozza.Pl nem tudtam bezárni az E-mail-t,hiába löttem ki mindig újra indult pedig Push ki van kapcsolva.Miután leszedtem azóta nem indul magától :C .És nekem is előfordult hogy lement 10 mb alá a memória böngészés közben,amióta leszedtem nem ment 22 alá még úgy sem hogy megnyitottam több oldalt :C .
    Egyszóval csak javasolni tudom hogy ne használd :N
    Én azért raktam fel mert volt benne az az sms titok,hogy ne vágja a képembe az üzit ha bekapcsolom a telefont mert azzal még nincs is baj ha én nézem de annak viszont kifejezetten nem örülnék ha a kis feleségem veszi a kezébe és mit lát???........ :Y
    Erre most kerestem egy appot,BlackSMS a neve (Cydia),nem nyitja meg az üzit azonnal nyitáskor :C

    UI: És javaslom hogy az E-mailt inditsd te és ne engedd neki az automatikus frissítést mert ha az fut a háttérbe 10-12 mb memóriát elfogyaszt,ha megnézed az e-maileket akkor többet és ha be van állítva a push akkor nem tudja vissza szerezni a lefoglalt memót magától :N

    [ Szerkesztve ]

    Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

  • icecave

    nagyúr

    válasz Dr. Oid #22390 üzenetére

    "Amugy meg ezt mar irtam, de egy ennyibe kerulo, ennyire szethypeolt cuccon ne kelljen mar illegalus progival torolgetni a ramot, raadasul kezzel :("

    Ha a hype mértéke és a tudás egyenes arányban állna egymással, akkor űrutazást is lazán le lehetne vezényelni az iPhone-al. Nem sok köze van a két dolognak egymáshoz (hype <-> tudás), szóval ez alapján kár elvárásokat támasztani.

    trobi28: Kapsz olyan sms-t amit a feleséged nem láthatna? Ajjaj :D Egyébként az nem elég, ha kikapcsolod az sms beállításoknál a preview-ot?

    [ Szerkesztve ]

  • <NewL>

    addikt

    válasz Dr. Oid #22390 üzenetére

    az az intelliscreen úgy eszi a memóriát mint az állat.
    ha naptárabejegyzéseket akarsz kipakolni a lockscreenre arra ott van a LockCalendar,szifon repóban van hozzá magyar lokalizáció is. (legjobb!)

    ha meg nem szeretsz freeupmemoryt csinálni akkor arra is van egy cucc a Cydiában :
    A Repeat Memory Free egy olyan script iPhonera, ami folyamatosan ellenőrzi a szabad memóriát, és ha leesik egy bizonyos szint alá akkor végrehajtja az SBSettings “Free UP Memory” parancsát!
    3G -nél ha 20Mb alá beesik a memória csinál egy freeup-ot.
    ;)
    http://cydia.iphoneclub.hu repóból lehet letölteni

    trobi28 : én írtam:DDD megszokás-hobbi-unatkozok:D

    [ Szerkesztve ]

    There's an app for that

Aktív témák