Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ZoZa™

    senior tag

    válasz bmwk1200s #14 üzenetére

    Az iTunes csak egy médialejátszó - szinkronizáló program. Bármit feltehetsz a telefonra, ami otthon van a gépeden. Csengőhangot és programokat én egy külsős programmal tettem rá, PC-ről és nem volt otthon wifim, sőt olyan is volt hogy itthon megnéztem mik vannak, és a plázában wifin rátettem.
    A fizetésre nem tuok mit írni még

    iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

  • jookomak

    őstag

    válasz bmwk1200s #14 üzenetére

    A készülékre iTunes-szal tudsz pl zenét pakolni (sztem ezért sincs benne rendes bluetooth adatátvitel) mint minden apple mp3-lejátszóra is (alternatív megoldásoktól tekintsünk el) de ezek persze a saját zenéid is lehetnek, amiket beadsz az itunes-nak, meg amit megveszel. A store használatához regisztrálni kell, ez más vonalon megy, függetlenül a T-mobiltól. Regisztrálni pedig címmel, megfelelő bankkártyával tudsz, és arról vonja le pl. a programok, zenék árát. Csengőhangos részt nem vágom.

  • majom2

    senior tag

    válasz bmwk1200s #14 üzenetére

    nem csak zenét, csengőhangot, app-ot + képet tudsz itunes-al szinkronizálni, hanem gyakorlatilag mindent:
    kontaktok, naptár, videofileok, podcastok, meg a jó ég tudja mit nem még...

    itt emelném ki a podcastok jelentőségét. nekem a kedvenc kategóriám és ha csak lehet népszerüsítem mindenfelé :)
    röviden: ezek tök ingyenes, zenei vagy videós "műsorok" amik meghatározott időközönként új részekkel jelentkeznek. fel kell rá iratkozni (subscribe), és innentől kezdve az itunes szinkronizálásnál automatikusan frissíti a kütyün lévőket a legfrissebbekkel. hátránya h 90% százaláka angolul van - igazából nálam ez inkább előny :) az én kedvenceim: vígjátékok, síelős videók, rajzfilmek (pl happy tree friends)
    itunes regisztráció nélkül is lehet őket használni, sőt egy sima itunes-al is meg lehet őket nézni/hallgatni. érdekes h magyar itunes account-al eltűnik minden (podcast+zene) csak a programok mardnak :( feltételezem impotens szerzői jogi problémák miatt. ezt én úgy hidaltam át, h van amerikai + magyar accountom is.

    érdekes h néhány nagyon jó ingyenes program csak amerikai account alól érhető el, pl: shazam (zenefelismerő), aol radio, stb.

    mégvalami: mostanában jelentek meg a HD videós podcast-ok. ezeket érthető módon nem lehet iphone-ra pakolni, de egy jó erős gépen meg lehet őket nézni. marha jók.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák