Hirdetés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz zack #41281 üzenetére

    Igen, tulajdonképpen igazad van, de én nem erre gondoltam. Én se vennék soha független iPhone-t, sajnálnám rá a pénzt, stb. De itt most arra gondolok, hogy aki megteheti, ennyire fanatikus, annak nem mondhatod, hogy ne vegye meg ennyiért, hisz ez az ára, az Apple így árazta be, el lehet fogadni, vagy venni mást. De érted, ez egy konzekvens ár, amit az Apple szabott, méregdrága, de konzekvens. Az Apple nem szokott árat emelni, tehát az új modell ára is nagyjából kiszámítható, illetve az AT&T-nél is ugyanúgy megmaradtak a 200$ és 100$-os árak. A probléma itt azzal van, hogy a feltételekhez mérten irreálisan magas az iPhone 4 ára. Itt leginkább az ikon csomagokra gondolok, hisz a feltételek nem változtak, és az apple se adja drágábban az i4-et, mint adta annak idején a korábbi modelleket.

    Malachi is jól látja a helyzetet, ugyanaz a csomag ugyanazzal a feltétellel ugyanazzal az apple árazással az AT&T-nél abszolút nem indokolja a hazai emelést. Mivel az első iPhone messze nem volt annyira sikeres, és mellesleg kétszer annyiba került (400$) így gondolom az itthoni piacra is olcsóbban vezették be a készüléket, de kezd elpofátlanodni a helyzet, ami még a 3GS-nél tűrhető volt. Főleg, hogy 20-szal olcsóbban indított, és tavaly ilyenkorra már esett is egy 20-assal. :) Akkor meg már túl voltunk mindenen, 300-as eurón, áfa emelésen, stb. Majd ez az ár -8GB-ért cserébe tovább mérséklődött 2 ezer forinttal. :)

    Malachi igen, tökéletesen egyetértek! :) Biker meg lassan csak felfogja, még ha nincs is ki a négy kereke. :U

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Aktív témák