Hirdetés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz a000 #39428 üzenetére

    A T-nél azért ott a Médiamánia L és XL, amiben a legtöbb teló elég jó áron van. A vodának is vannak hasonló csomagjai, csak épp 0 készülékár kedvezménnyel. Tény, hogy nem feltétlenül kell valakinek pont egy 11 vagy 16 ezres csomag, de összességében mind2 csomag nagyon jó, nekem csak azért nem kéne, mert nem szánok ennyit havonta a telefonszámlámra. Tehát kijelenthető, hogy a T-nél jó feltételű csomagokkal, 10k fölött kedvező áron vehet az ember mobilt, míg a vodánál egy hasonló csomagért cserébe kb. 10 ezer forint árkedvezményt adnak a legolcsóbb, 50 plus-os, kisiskolásoknak szánt csomagok árlistájához képest. Ez azért bicskanyitogató. A telenornál is volt akciós a desire, most a galaxy s 30 ezer, a vodánál meg akármilyen csomagban lehetsz, a 100k-s mobilt 85-nél olcsóbban nem kapod meg. Én az elmúlt 2 évben nem láttam náluk komolyabb árkedvezményt, pedig annó, D kategóriában baromi jó árak voltak, 20-30k volt egy aktuális csúcsmodell (touch diamond, omnia). Azóta semmi! Menjenek a p*csába! Hátha az iPhone-nal kicsit a T alá tesznek, mert most ők is nagyon elszálltak az iPhone árakkal. 100k körül kellett/illett volna nyitnia a 4-nek ikon 200-ban...

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Aktív témák