Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyasmate

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni.
    Van két iPhoneom és azt szeretném ha valamilyen módon szinkronba lenne a kettő mármint ha mondjuk az egyiken le töltök egy appot akkor a másikra is letöltődik, vagy ha létre hozok egy jegyzetet az egyiken a másokon is rajta lenne. Megoldható ez?
    illetve van meg egy watch is a két telefon mellé és a kérdés hogy lehet-e mind a két telefonhoz párosítani ?
    elore is köszi a válaszokat

  • matyasmate

    csendes tag

    Sziasztok! Olyan ügybe szeretnék segítséget kérni, hogy adott egy iPhone 12 pro illetve egy iPhone 8 mind a kettő telefont ugyan azzal a számmal, illetve Apple id-vel használom, a 8asba van egy fizikai multiSIM a 12esbe meg az alapértelmezett SIM. A lényeg hogy 8ast használom a munkához... a hívásokkal semmi probléma minden bejövő hívás bejön mindkét készülékre, viszont az üzenetekre ez már nem mondható el.. itt a fórumon visssza olvastam azt írtátok hogy iMessage nem is fog menni a két készüléken ugyan azzal a telefonszámmal oké el is engedtem de viszont az iCloudba be van állítva hogy az üzeneteket szinkronizálja de semmi nem történik szóval ha az egyiken kapok, vagy írok üzenetet azt a másik készüléken nem látom, illetve ha le töltök egy appot az egyiken, a másikra nem töltődik pedig az is be van állítva az automatikus letöltések... illetve handoff is be van állítva de egyszerűen semmi a két telefonnal nem tudom működtetni pedig az Apple watchommal működik mind a kettő készülék. Remelem valaki tud segíteni mert ez így elég gyenge ökoszisztéma... vagy csak lehet én vagyok a hülye és ezeknek a dolgoknak nem úgy kell működni mint ahogy én gondolom

  • matyasmate

    csendes tag

    válasz Kbali #237404 üzenetére

    Igen beszéltem a telekommal azt mondták az SMSek csak a fő simre jönnek meg. Úgy is próbáltam ahogy mondod, jelenleg is úgy van beállítva. De ez van oké nem kapom meg akkor az üzeneteket a multisimre ( bár szerintem így akkor semmi értelme ennek az egésznek) de be van kapcsolva az iCloudba az üzenetek szinkronizálása szóval ezzel át kéne hogy hidalja ezt a problémát és meg kene kapnom vagy legalábbis látnom kéne őket... egyszerűen nem szinkronizalja az üzeneteket... de pl ha egy jegyzetet írok akkor azt pikk pakk látom mind két készüléken, az én világomba az üzenetekkel is ugyan így kene viselkednie
    vagy ez nem fog menni ? :F

Új hozzászólás Aktív témák