Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz szevassag #277883 üzenetére

    3utools-szal már felpakoltam az elmúlt pár évben egy halom csengőhangot (meg talán van 2 amit iTunes Store-ból vettem),de ha 5x hallom a telefont csörögni,akkor sokat mondok. :D
    Amióta van okosórám azóta némítva van a telefon,csak akkor hangosítom fel ha éppen olyan dolgom van hogy az óra nincs rajtam és zaj is van mellé,tehát a rezgést se hallanám/érezném mert nincs a zsebemben.Pl amikor autót szerelek otthon.

    Amúgy rengeteg ember nem tudja hogyan kell szifonra csengőhangot varázsolni.
    iTunes nem tudják hogyan működik a gépen, 3utools-ról a nagy többség nem is hallott, az m4r meg egyenesen kínai kifejezés.
    Ezzel nincs is akkor baj,rengeteg “tech-analfabéta” van,nem várható el mindenkitől hogy otthon legyen a dologban.Az viszont már szerintem gáz, hogy sokan a iTunes Store-ból sem vesznek maguknak, mert “há’ csak nem gondolod hogy 299ft-ot fizetek egy sz@ros csengőhangért!?”, miközben egy 400-600e forintos telefont megvesznek…
    Megvesz egy méregdrága telefont,vesz rá jópénzért tokot és üveget,de 299ft már sok…
    Kicsit ellentmondásos számomra ez a gondolkodás.
    Persze vannak olyanok is akik magasról tesznek a csengőhangokra,nincs igényük sajátra,rájuk az előbbiek nem vonatkoznak.

  • vargalex

    félisten

    válasz szevassag #277883 üzenetére

    Próbáld meg mindezt egy linuxon. Az a baj, hogy az nagyon mostoha környezet az Apple számára. Pedig azért a BSD közelebb áll hozzá, mint a windows-hoz... Persze megvan mindenre a megoldás. Mondjuk windows esetében is fura, hogy egy third party alkalmazás jobban ajánlott, mint a gyári megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák