Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz ittakary #26644 üzenetére

    "Inkább fel kellene találni egy normális akkumulátort, ami képes normális üzemidőt biztosítani ezeknek a "csúcs" telefonoknak is -.-"

    Szerintem nincs ezzel gond. Egy laptop bírja két napig? Nem, akkor meg? Jó ha 3 órát kibír, pedig azokban aztán jó nagy akksi elfér. Aki napközben csinál is valami érdemlegeset, annak nem létezik, hogy ne bírjon ki egy napot a telefonja. És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy bizonyára sokan dolgoznak olyan környezetben, ahol van lehetőség tölteni is a telefont. Iroda, autó, stb. De aki dolgozik is napközben, vagy csinál valamit is, annak nem tudom elképzelni, hogy ne bírjon ki egy munkanapot a telefonja. Istenem, de túl van lihegve ez a téma.

    Irgum!

    Nem igazán értem, mit akartál mondani. :U 5-6 óra használat mindenkinél kijön többnyire. Vagyis ha megállás nélkül használja valaki, akkor ennyi idő alatt merül le csutkára. Ha emellett még dolgozik is 2-3 órát, akkor már elment a nap, és valószínűleg hazafele tart. Hát még ha van egy felesleges fél órája, amíg megebédel, és rádugja egy töltőre.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák