Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    válasz fordjee #256235 üzenetére

    Szia!

    Nekem 12 mini van, a sima 12 230k-ért nekem megérné, de majd jönnek, akik jobban képben vannak a piaci helyzettel, és megmondják a frankót. Második átgondolásra is jól hangzik.

    Microsoft 365 előfizum van, azzal simán megy a telefonon is minden Excell-t szerkeszteni lehet rajta, bár egyszerűbb, mint a PC-s verzió, de pár cella átírására tökéletes. Microsoft Outlook is van rá, bár azt nem használom, nem tudom, mennyire stabilan működik.
    Van rá Google Drive klines is, nekem is 100 GB előfizum van, azt gond nélkül kezeli. Google dokumentumok, táblázatok kezelése sem gond.
    Én bevallom, nem mentem a képeket havonta gépre, beállítottam a OneDrive-ot (az is van iOS-re is), és az simán leszinkronizálja a lőtt fotókat, úgyhogy, a telefonról csak ki kell törölni, ha már túl sok minden van rajta. PC-re is van iCloud, az is tud szinkronizálni.

    Androidról jöttem (S20 FE), és nagyon szeretem ezt a kis vacakot, nem bántam meg, hogy váltottam. Kicsit furcsa, és más, de nagyon jól kézre áll, és gyorsan megszokható az iOS. A fájlkezelésétől mondjuk néha agyfaszt kapok, de ennyi hülyesége az androidnak is volt.

    Szerintem, próbáld ki, max. eladod, ha nem jön be.

    Icewolf || kósza ||

  • KillerATi

    tag

    válasz fordjee #256235 üzenetére

    Amiket írtál programok, teljesen jól működnek rajta. Nekem is Outlookos a céges levelezés, van Outlook app, teljesen jól működik. A Gmail a gyári e-mail alkalmazásába van berakva nálam, annak az a hátránya hogy nincs push letöltés, de nekem ez nem is hiányzik. Persze gmail appal van, de szeretek minnél kevesebb külső appot használni. Excel szerkesztésre van Apple saját app, de Microsoft app is, szerintem ezzel se lenne gond. Google Driveot is le tudod tölteni, használni.
    Ha, csak lementeni akarod a képeket gépre, az nagyon egyszerű, de az iCloud mindenféle biztonsági mentést megold helyetted, és elég biztonságos is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák