Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz Noxy #127451 üzenetére

    A problémám az, hogy a Skype és egyéb hívások lerontják a médiák és egyebek hangminőségét. És ennek nem kéne így lennie, az ötös Skype elődjeinél tökéletesen lehetett Skype mellett 3d játékot játszani, meg zenét hallgatni. Az a gond, hogy amikor bármilyen fülest és mikrofont használó tevékenység van, akkor egyrészt a hangerőket nem tudom külön állítani, másrészt meg elcsapja a minőségét a többi hangnak. Telefonnál még csak-csak elfogadom, de FaceTime videónál rohadtul zavar. És Androidnál meg Windows-zon ezt már ezer éve megoldották. Meg régebben a Skype is megoldotta.

    "Van egy olyan érzésem, hogy ez a kacsa meg a víz problémája, annak fényében, hogy egy egyszerű dolgot sem találsz meg a Safariban."
    Háát, az összes kedvenc törlésére sajnos nem találtam lehetőséget. Egyesével megvan, de több 100 darabot annyira nem törölgetnék szívesen:).
    De ha tudod hogy kell az összeset, akkor írd meg, kíváncsi vagyok... Az iCloud gépemre telepítése csak az utolsó lépés, mert nem vagyok 100%-ig meggyőzve a sikerességéről.

    "A többi gondod meg nem szakmai, már csak azért sem mert privátban várod, hogy valaki helyetted majd meg keresi, oszt neked csak rendelni kell. Ha valami kell keresd meg magadnak, és ne mástól várd el ezt."
    A kérésem nem a keresésre irányult, hanem például ha valaki árul itt HA-n, esetleg rámír, mert az eladó érdeke is hogy megvegyék a termékét, és aki felhívja magára a figyelmet azt hamarabb találom meg.
    2. A kérdésemet azért tettem be, hogy például egy típust rakjon be valaki. Ahogy üvegfóliából is fordultak meg típusok, a kábel meg töltő se hinném hogy annyival macerásabb téma...
    3. Még azért is, hátha valaki beírja hogy "Én x gyártó y típusát vettem meg nyóc napja, és nagyon elégedett vagyok vele."

    "Legfeljebb rákérdezhetsz, hogy ez meg ez jó e, és mit szóltok hozzá."
    A kijelzővédőfóliás esetre utalnék, volt rá példa hogy itt valaki kérdezett és más ajánlgatott. Pár ezer hsz-vel korábban:).

    "A két posztod között bőven lett volna rá időd. Persze egyszerűbb naponta copy paste-ni a kéréseidet."
    Ebben igazad van. Mármint az idősben. De a naponta be copy paste nem mondanám, ugyan is egyszer küldtem be újra a korábbi posztomat, gondolván hogy csak átsiklottak fölötte a topiklakók. Nem jellemző rám a 1-2-nél több újraküldés, mert engem is roppantul idegesít ha ilyet látok... Ezért vetemedek erre csak ritkán...

    [ Szerkesztve ]

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák